Naršydami Veikmė.lt sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinok daugiau
X
Kompetencija. Kokybė. Tvarumas
 „VEIKMĖ“ – 65 metai statybos rinkoje

1955 metais buvo įkurta Statybos valdyba Nr. 8, kuri dabar žinoma kaip UAB „Veikmė“. Per daugiau kaip puse amžiaus statybos ir nekilnojamojo turto bendrovė „Veikmė“ ne tik išlaikė ir išpuoselėjo savo pagrindinį veiklos pobūdį, bet ir prisidėjo prie viso statybų sektoriaus plėtros, naujų technologijų diegimo, pastatų energinio efektyvinimo ir tvarios statybos.
UAB „Veikmė“ valdybos pirmininkas Kęstutis Maksimavičius sako, kad kompetencija, kokybė ir tvarumas yra esminės vertybės, kurios puoselėjamos kompanijos veikloje. „Kompetencija, atspindi mūsų specialistų įgūdžius ir kvalifikaciją, kokybė – nepriekaištingai atliktus statybos darbus, pastatų ilgaamžiškumą ir jų vertę. Na, o tvarumo idėjas realizuojame ne tik savo ilgalaike ir nuoseklia veikla, bet ir projektuodami, statydami šiuolaikiškus, energiškai efektyvius pastatus, taikydami tokius statybos ir pastatų eksploatacijos būdus, kurie atspindi darnų, harmoningą požiūrį į pastatus, jų kultūrinę - socialinę aplinką, aplinkosaugą, bei ekologiją“,- sako K.Maksimavičius.
 
Veikmės "Miško namų" kvartalas naktį

Daugiau kaip per 60-imt sėkmingos veiklos metų „Veikmė“ yra pastačiusi virš 1,5 milijono kvadratinių metrų bendrojo ploto gyvenamųjų, visuomeninės bei pramoninės paskirties pastatų. Bendrovė nuolat buvo pažangiausių statybos technologijų, naujausių inžinerinių ir konstrukcinių sprendimų lyderė.
2009 metais „Lietuvos metų gaminio“ statybos ir statybinių medžiagų pramonės grupėje UAB "Veikmė" suprojektuotas ir pastatytas pirmasis lietuviškas pasyvus namas buvo apdovanotas aukso medaliu.
2011 metais bendrovei „Veikmė“ įteiktas Lietuvos Respublikos Nacionalinis kokybės prizas. Šis prizas skiriamas tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančioms įmonėms ir jis liudija, kad tokį prizą gavusi įmonė pasižymi nepriekaištinga bendrovės vadyba bei gaminių kokybe.
Susisiekite
(8-616) 51703