Naršydami Veikmė.lt sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinok daugiau
X
Kompetencija. Kokybė. Tvarumas
Apie Veikmę
 
UAB "VEIKMĖ" - tai didžiulę patirtį turinti statybos bendrovė, įkurta 1955 m.
 
Tai puikus, draugiškas, turintis savo tradicijas, nuolat keliantis kvalifikaciją, sąžiningų ir pareigingų žmonių kolektyvas.
 
Bendrovė pasižymi gera atliekamų darbų kokybė, kurią užtikrina europiniai ISO 9001:2000 kokybės vadybos ir ISO 14001:1999 aplinkos apsaugos sistemos standartai, darbuotojų saugos ir sveikatos (OHSAS 18001) vadybos sistema.
 
Tikslai
  • Apsirūpinti finansavimo šaltiniais numatomiems statybos - montavimo darbams atlikti.
  • Garantuoti statybos montavimo darbų bei garantinio aptarnavimo kokybę pagal ISO 9001:2000 kokybės vadybos ir ISO 14001:1999 aplinkos apsaugos sistemos standartus, darbuotojų saugos ir sveikatos (OHSAS 18001) vadybos sistemą.
  • Stiprinti ryšius su partneriais - tiekėjais ir užsakovais.
  • Bendradarbiauti su užsienio užsakovais ir stengtis pritraukti užsienio investicijas.
  • Nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją, gerinti jų darbo ir kūrybos sąlygas.
„Veikmės“ statyti pastatai puošia Lietuvos sostinę Vilnių.
Kas penktas vilnietis gyvena arba dirba „Veikmės“ pastatytuose būstuose.
Daugelis „Veikmės“ suprojektuotų ir pastatytų pastatų jau tapo Vilniaus identiteto bei atpažįstamumo simboliais. Tai – Vilniaus planetariumas, pirmasis sostinės dangoraižis viešbutis „Lietuva“ (dabar „Radisson Blu Hotel Lietuva“), Dailės akademijos rūmai, Centrinė universalinė parduotuvė, Studentų miestelis Saulėtekyje ir gausybė kitų visuomeninės bei gyvenamosios paskirties pastatų. Įkurta 1955 m. „Veikmė“ yra viena seniausių ir didžiausią patirtį turinčių statybos organizacijų Lietuvoje. 
 
Daugiau kaip per 60-imt sėkmingos veiklos metų „Veikmė“ yra pastačiusi virš 1,5 milijono kvadratinių metrų bendrojo ploto gyvenamųjų, visuomeninės bei pramoninės paskirties pastatų. Bendrovė nuolat buvo pažangiausių statybos technologijų, naujausių inžinerinių ir konstrukcinių sprendimų lyderė.
 
„Veikmės“ kolektyvas 1977 m. suprojektavo ir vėliau pastatė pirmąjį dangoraižį Lietuvoje – 22 aukštų (apie 80 m) viešbutį „Lietuva“. Daugiau kaip 80 metrų aukščio viešbutis kurį laiką buvo aukščiausias pastatas ne tik Vilniaus mieste. Aštuntajame dešimtmetyje kompanija pastatė nemažai unikalių objektų, kurie iki šiol reprezentuoja Lietuvos sostinę, tai ir miesto Planetariumas, Dailės akademijos pastatas, Vilniaus universiteto Studentų miestelis Saulėtekyje, Antakalnio medicinos įstaigų kompleksas ir Antakalnio mikrorajonas.
 
Naujausiais laikais kompanija išplėtojo Vilniaus Šiaurės miestelį, individualių namų kvartalus Gulbinuose ir Didžiojoje Riešėje, gyvenamuosius mikrorajonus Baltupiuose, Pašilaičiuose, Viršuliškėse, 2008 m. suprojektavo ir pastatė pirmąjį lietuvišką pasyvų namą. Pastaruoju metu Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio apsuptyje „Veikmė“ plėtoja modernių gyvenamųjų namų kompleksą.
Naujų gyvenamųjų namų kvartalas
Naujų gyvenamųjų namų kvartalas "Miško namai", Č. Sugiharos gatvėje, Vilniuje
 

Mūsų atlikti projektai

Individualių namų kvartalas Riešėje
Individualių namų kvartalas Riešėje
2003 m. pastatytas individualių namų kvartalas Riešėje, Vilniuje. 
1978 -1979 metais pastatytas Planetariumas
1978 -1979 metais pastatytas Planetariumas

Susisiekite
(8-616) 51703