Naršydami Veikmė.lt sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinok daugiau
X
Kompetencija. Kokybė. Tvarumas
Apie projektą
Išnuomojamas 1504,96 kv. m. su 0.2073 ha žemės sklypu, administracinis pastatas Rožių al. ir K. Kalinausko g. susikirtime, ant Tauro kalno šlaito. Tai atskiras reprezantyvus dviejų aukštų su mansarda, rūsiu ir palėpe eklektinės architektūros pastatas iš kurio atsiveria gražus Vilniaus senamiesčio vaizdas.
 
XX a. pradžioje sklypas, ant kurio stovi pastatas, priklausė dvarininkui Ivanui Felevičiui. Namas buvo pradėtas statyti 1901 m. 1902 m. namo statyba buvo baigta. 1930 m. namą paveldėjo dailininkė Sofija Riomerienė ir pastate įsikūrė žinomo teisininko Mykolo Riomerio rezidencija.
 
Pastate įrengtos modernios – vėdinimo, šildymo ir šaldymo sistemos, kompiuteriniai tinklai, vaizdo stebėjimo, apsaugos ir priešgaisrinės sistemos. Pirmame, antrame ir mansardiniame pastato aukštuose įrengtos darbo zonos. Tai yra klientų priėmimo ir aptarnavimo salės, darbuotojų kabinetai, pasitarimų kambariai, o taip pat buitinės patalpos, san. mazgai. Palėpėje numatyta poilsio zona. Rusyje įrengtos patalpos taip pat gali būti panaudotos nuomininko reikmėms.
Pastate gali būti iki 138 darbo vietų.
 
Sklypo teritorija, besiribojančio su Senamiesčio seniūnija, aptverta stilinga tvora. Pastato vidiniame kieme numatyta 31 vieta automobiliams.
 
2008 m. sausio mėn. pastato rekonstrukcija baigta.
 
Susisiekite
(8-616) 51703